Aukcja 9 / 1099

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  NIEMCY

medal sygnowany BRANDT F, wybity w 1833 r. z okazji urodzin niemieckiego lekarza internisty Krzysztofa WilhelmaHufelanda, Aw: Popiersie i napis, Rw: Scena alegoryczna i napis poniżej, Brettauer 524, Lehnert 52, brąz 41.5 mm,41.84 g., piękna stara patyna

Numer: 1099
Opis: NIEMCY. medal sygnowany BRANDT F, wybity w 1833 r. z okazji urodzin niemieckiego lekarza internisty Krzysztofa WilhelmaHufelanda, Aw: Popiersie i napis, Rw: Scena alegoryczna i napis poniżej, Brettauer 524, Lehnert 52, brąz 41.5 mm,41.84 g., piękna stara patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 608