Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  Medale obce
749 WŁOCHY
medal sygnowany I.F. TRAVANVS, wybity w 1675 roku, Aw: Popiersie kardynała Barberinusa i napis, Rw:W wieńcu laurowym słońce wstające nad morzem i napis, brąz 43,0 mm,..
100 zł
750 WŁOCHY
owalny medal pątniczy z uchem, koniec XVIII wieku, Aw: Madonna z Dzieciątkiem i napisy, Rw: Napis w 25wierszach, mosiądz 57,0 x 42,0 mm, 26,94 g.
50 zł
100 zł
751 WŁOCHY
wisior pątniczy (XVIII w.) w oprawie srebrnej z XIX wieku, Aw: Półpostać św. Błażeja i napis, Rw: Półpostaćświętego Benedykta i napis, srebro złocone, na uchu punca H..
150 zł
200 zł
752 WŁOCHY
medal sygnowany S.I., Aw: Scena ścięcia głowy świętemu Pawłowi przez rzymskiego żołnierza i wytryskującez ziemi trzy źródełka, Rw: Wnętrze Kaplicy Trzech Źródeł w Rzy..
60 zł