Aukcja 8 / 722

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  Medale obce  NIEMCY

Brandenburgia- Ansbach, medal sygnowany VESTNER, wybity w 1729 roku z okazji ślubu Karola WilhelmaFryderyka (margrabia Brandenburg- Ansbach) z Fryderyką Ludwiką, księżniczką pruską, Aw: Popiersia parymałżeńskiej zwrócone do siebie i napis, Rw: Drzewa genealogiczne małżonków i napis, Wilm.977, Henckel1420, srebro 73,5 mm, 117,4 g., drobne uszkodzenia na rancie i w tle

Numer: 722
Opis: NIEMCY. Brandenburgia- Ansbach, medal sygnowany VESTNER, wybity w 1729 roku z okazji ślubu Karola WilhelmaFryderyka (margrabia Brandenburg- Ansbach) z Fryderyką Ludwiką, księżniczką pruską, Aw: Popiersia parymałżeńskiej zwrócone do siebie i napis, Rw: Drzewa genealogiczne małżonków i napis, Wilm.977, Henckel1420, srebro 73,5 mm, 117,4 g., drobne uszkodzenia na rancie i w tle
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Ilość odsłon: 1308