Aukcja 8 / 721
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
medal nie sygnowany XVII w., Aw: Sześć postaci otaczających ołtarz na którym cztery serca i wokół napis, Rw:Anioł z gałązkami laurowymi i palmowymi unoszący się nad ratuszem i napis wokół, srebro 25,0 mm, 4,02 g.
Numer: | 721 |
Opis: | NIEMCY. medal nie sygnowany XVII w., Aw: Sześć postaci otaczających ołtarz na którym cztery serca i wokół napis, Rw:Anioł z gałązkami laurowymi i palmowymi unoszący się nad ratuszem i napis wokół, srebro 25,0 mm, 4,02 g. |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 50 zł |
Cena wywoławcza: | 40 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1421