Aukcja 8 / 720

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  Medale obce  NIEMCY

medal religijny, XVII w., sygnowany BERNS (?) w kształcie liścia, Aw: Scena Zwiastowania, Rw: ScenaZmartwychwstania, złoto 55,5 x 44,5 mm, 16,28 g.

Numer: 720
Opis: NIEMCY. medal religijny, XVII w., sygnowany BERNS (?) w kształcie liścia, Aw: Scena Zwiastowania, Rw: ScenaZmartwychwstania, złoto 55,5 x 44,5 mm, 16,28 g.
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1288