Aukcja 8 / 659

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medal sygnowany W.A. MALINOWSKI (medalier monachijski), wybity w 1880 roku dla uczczenia 50-rocz-nicy Powstania Listopadowego, Aw: Postać kobieca na tle sztandaru, na którym widnieje napis: ZA WASZĄ1 NASZĄ WOLNOŚĆ i napis w otoku USQUE AD FINEM, Rw: W wieńcu z gałązki dębowej i laurowej napisw sześciu wierszach POLSKA BOHATEROM POWSTANIA LISTOPADOWEGO W PIĘĆDZIESIĄTĄROCZNICĘ, H-Cz.8043, brąz 64,0 mm, 92,34 g., bardzo ładna patyna

Numer: 659
Opis: Polska. medal sygnowany W.A. MALINOWSKI (medalier monachijski), wybity w 1880 roku dla uczczenia 50-rocz-nicy Powstania Listopadowego, Aw: Postać kobieca na tle sztandaru, na którym widnieje napis: ZA WASZĄ1 NASZĄ WOLNOŚĆ i napis w otoku USQUE AD FINEM, Rw: W wieńcu z gałązki dębowej i laurowej napisw sześciu wierszach POLSKA BOHATEROM POWSTANIA LISTOPADOWEGO W PIĘĆDZIESIĄTĄROCZNICĘ, H-Cz.8043, brąz 64,0 mm, 92,34 g., bardzo ładna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 948