Aukcja 8 / 660
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
medal sygnowany M KURNATOWSKI, wybity w 1884 roku dla uczczenia IV Zjazdu Polskich Przyrodnikówi Lekarzy w 1884 r. w Poznaniu, Aw: W wieńcu z gałązek laurowych i dębowych herb Poznania i wokół napis,Rw: Symbole pracy lekarzy i przyrodników na tle słońca i napis wokół, brąz 26 mm, 21,97 g., piękna patyna
Numer: | 660 |
Opis: | Polska. medal sygnowany M KURNATOWSKI, wybity w 1884 roku dla uczczenia IV Zjazdu Polskich Przyrodnikówi Lekarzy w 1884 r. w Poznaniu, Aw: W wieńcu z gałązek laurowych i dębowych herb Poznania i wokół napis,Rw: Symbole pracy lekarzy i przyrodników na tle słońca i napis wokół, brąz 26 mm, 21,97 g., piękna patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 19-11-1994 |
Cena szacunkowa: | 80 zł |
Cena wywoławcza: | 64 zł |
Cena wylicytowana: | 145 zł |
Ilość odsłon: 1072