Aukcja nr 78
USD/PLN: 4.460 | EUR/PLN: 4.640 | data: 14-05-2022
362 | ROSJA / Katarzyna II (1762–1796) Medal upamiętniający I i II rozbiór Polski, 1793, Petersburg, autorstwa Carla Leberechta (awers) i Jana Baptisty Gassa (rewers); Aw: Popiersie carycy Katarzyny w praw.. |
II+/I- EF+/UNC- |
60 000 zł 58 000 zł
363 | ROSJA / Aleksander I (1801–1825) Medal na pamiątkę bitwy pod Lipskiem, 1813; Aw: Popiersia Franciszka I i Aleksandra I skierowane ku sobie, na przecięciu ramienia Aleksandra sygnatura STETNER, niżej .. |
I- UNC- |
400 zł 550 zł
364 | ROSJA / Mikołaj II (1894–1917) Medal nagrodowy dla absolwentek gimnazjum żeńskiego, 1912; Aw: Portret Mikołaja II w lewo, w otoku napis БМ НИКОЛАИ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС, Rw: Ogród z w.. |
25 000 zł 22 000 zł