Aukcja nr 78

USD/PLN: 4.460 | EUR/PLN: 4.640 | data: 14-05-2022
Jesteś w: A78  MEDALE
363 ROSJA / Aleksander I (1801–1825)
Medal na pamiątkę bitwy pod Lipskiem, 1813; Aw: Popiersia Franciszka I i Aleksandra I skierowane ku sobie, na przecięciu ramienia Aleksandra sygnatura STETNER, niżej ..
400 zł
550 zł
364 ROSJA / Mikołaj II (1894–1917)
Medal nagrodowy dla absolwentek gimnazjum żeńskiego, 1912; Aw: Portret Mikołaja II w lewo, w otoku napis БМ НИКОЛАИ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС, Rw: Ogród z w..
25 000 zł
22 000 zł