Aukcja 78 / 259

USD/PLN: 4.460 | EUR/PLN: 4.640 | data: 14-05-2022

Katalog aukcyjny Dr. Eugen Merzbacher „Verzeichniss von Münzen und Medaillen aller Länder des Herrn Franz Reichardt” München, 16. Januar 1899. Stron 156, pozycji 2705, 3 podwójne tablice. Katalog aukcji kolekcji monet i medali Franza Reichardta, w tym polskich od początku XVI wieku do końca XVIII w. Na uwagę zasługują bardzo rzadkie dwie monety: dukat 1535 Kraków i półtalar z oblężenia Gdańska 1577. Twarda oprawa introligatorska. Dodatkowo kserokopia listy wynikowej. Stan bardzo dobry. Notowania: CNCE 2003 str. 280

Numer: 259
Opis: KATALOGI AUKCYJNE. Katalog aukcyjny Dr. Eugen Merzbacher „Verzeichniss von Münzen und Medaillen aller Länder des Herrn Franz Reichardt” München, 16. Januar 1899. Stron 156, pozycji 2705, 3 podwójne tablice. Katalog aukcji kolekcji monet i medali Franza Reichardta, w tym polskich od początku XVI wieku do końca XVIII w. Na uwagę zasługują bardzo rzadkie dwie monety: dukat 1535 Kraków i półtalar z oblężenia Gdańska 1577. Twarda oprawa introligatorska. Dodatkowo kserokopia listy wynikowej. Stan bardzo dobry. Notowania: CNCE 2003 str. 280
Stan: ,
Data sprzedaży: 14-05-2022
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 800 zł

Ilość odsłon: 402