Aukcja nr 75
USD/PLN: 3.820 | EUR/PLN: 4.520 | data: 14-11-2020
617 | SZWECJA / Fryderyk I (1720–1751) Talar (riksdaler), 1721, mennica Sztokholm; moneta wybita w 200. rocznicę rozpoczęcia szwedzkiej wojny o niepodległość (Befrielsekriget), odmiana bez sygnatury na od.. |
III VF |
1 600 zł 2 800 zł
618 | SZWECJA / Fryderyk I (1720–1751) Talar (riksdaler), 1746, mennica Sztokholm; Dav. 1728, SM 86; srebro, 29.24 g. |
III- VF- |
1 200 zł 1 500 zł
619 | SZWECJA / Fryderyk I (1720–1751) 1/2 talara (dalera), 1746, mennica Avesta; Na płaszczyźnie nieregularnego prostokąta wybite punce z monogramem FRS pod koroną, na środku punca z nominałem 1/2 DALER .. |
III VF |
400 zł 950 zł