Aukcja nr 75
USD/PLN: 3.820 | EUR/PLN: 4.520 | data: 14-11-2020
285 | Królestwo Kongresowe (1815–1835) / Aleksander I (1801–1825) 50 złotych, 1822, Warszawa; Aw: Głowa cara zwrócona w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Dwugłowy Orzeł rosyjski z jabłkiem królewskim.. |
II- EF- |
17 500 zł 23 000 zł
286 | Królestwo Kongresowe (1815–1835) / Aleksander I (1801–1825) 25 złotych, 1817, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Dwugłowy Orzeł rosyjski z jabłkiem królewskim i miecze.. |
12 500 zł 11 500 zł
287 | Królestwo Kongresowe (1815–1835) / Aleksander I (1801–1825) 10 groszy, 1825 IB, Warszawa; Bitkin 853, H-Cz. 3586, Plage 86, Berezowski 3 zł; delikatna patyna, bardzo ładny stan zachowania. |
II+ EF+ |
300 zł 950 zł