Aukcja nr 75

USD/PLN: 3.820 | EUR/PLN: 4.520 | data: 14-11-2020
285 Królestwo Kongresowe (1815–1835) / Aleksander I (1801–1825)
50 złotych, 1822, Warszawa; Aw: Głowa cara zwrócona w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Dwugłowy Orzeł rosyjski z jabłkiem królewskim..
17 500 zł
23 000 zł
286 Królestwo Kongresowe (1815–1835) / Aleksander I (1801–1825)
25 złotych, 1817, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Dwugłowy Orzeł rosyjski z jabłkiem królewskim i miecze..
12 500 zł
11 500 zł
287 Królestwo Kongresowe (1815–1835) / Aleksander I (1801–1825)
10 groszy, 1825 IB, Warszawa; Bitkin 853, H-Cz. 3586, Plage 86, Berezowski 3 zł; delikatna patyna, bardzo ładny stan zachowania.
300 zł
950 zł