Aukcja nr 73
USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019
265 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe 2 złote 1924 H, Birmingham; literka H na awersie, popiersie kobiety z kłosami, za napisem ZŁOTE nabita punca srebra stosowana stosowana w latach 1920-1931; Parchimow.. |
I- UNC- |
4 000 zł 5 000 zł
266 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe 2 złote 1925, Londyn; popiersie kobiety z kłosami, odmiana z kropką po dacie; Parchimowicz 109d; wyśmienity stan zachowania monety |
I UNC |
600 zł 1 550 zł
267 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe 2 złote 1933, Warszawa; głowa kobiety w czepcu; Parchimowicz 110b; miejscowa zielonkawa patyna, wyśmienite |
I UNC |
200 zł 750 zł
268 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe 2 złote 1934, Warszawa; głowa kobiety w czepcu; Parchimowicz 110c; zielonkawa patyna na obrzeżu, moneta w wyśmienitym stanie zachowania |
I UNC |
200 zł 900 zł
269 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe 2 złote 1934, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 111a; miejscowa zielonkawa patyna na rewersie, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 1 550 zł
270 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe 2 złote 1936, Warszawa; żaglowiec; Parchimowicz 112; miejscowa zielonkawa patyna na rewersie, wyśmienicie zachowane |
I UNC |
200 zł 400 zł
271 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe 1 złoty 1925, Londyn; głowa kobiety z kłosami; Parchimowicz 107b; wyśmienity, piękny blask menniczy |
I UNC |
300 zł 1 900 zł
272 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe 2 grosze 1927, Warszawa; destrukt wybity niecentrycznie; Parchimowicz 102c; brąz; ładnie zachowana ciekawostka numizmatyczna |
II+ EF+ |
250 zł 1 100 zł