Aukcja nr 73

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019
265 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
2 złote 1924 H, Birmingham; literka H na awersie, popiersie kobiety z kłosami, za napisem ZŁOTE nabita punca srebra stosowana stosowana w latach 1920-1931; Parchimow..
4 000 zł
5 000 zł
266 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
2 złote 1925, Londyn; popiersie kobiety z kłosami, odmiana z kropką po dacie; Parchimowicz 109d; wyśmienity stan zachowania monety
600 zł
1 550 zł
267 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
2 złote 1933, Warszawa; głowa kobiety w czepcu; Parchimowicz 110b; miejscowa zielonkawa patyna, wyśmienite
200 zł
750 zł
268 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
2 złote 1934, Warszawa; głowa kobiety w czepcu; Parchimowicz 110c; zielonkawa patyna na obrzeżu, moneta w wyśmienitym stanie zachowania
200 zł
900 zł
269 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
2 złote 1934, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 111a; miejscowa zielonkawa patyna na rewersie, piękne
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
1 550 zł
270 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
2 złote 1936, Warszawa; żaglowiec; Parchimowicz 112; miejscowa zielonkawa patyna na rewersie, wyśmienicie zachowane
200 zł
400 zł
271 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
1 złoty 1925, Londyn; głowa kobiety z kłosami; Parchimowicz 107b; wyśmienity, piękny blask menniczy
300 zł
1 900 zł
272 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
2 grosze 1927, Warszawa; destrukt wybity niecentrycznie; Parchimowicz 102c; brąz; ładnie zachowana ciekawostka numizmatyczna
250 zł
1 100 zł