Aukcja nr 73

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019
Jesteś w: A73  POLSKA od XVI wieku
241 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne
2 złote 1927, Warszawa; popiersie kobiety z kłosami, na rewersie wypukły napis PRÓBA; Parchimowicz P136d, Berezowski 10 zł; srebro 27 mm, 10.29 g; nakład 100 sztuk, ..
I-/II+
UNC-/EF+
15 000 zł
14 000 zł
242 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne
1 złoty 1928, Warszawa; nominał w wieńcu liściastym z owocami, bez napisu PRÓBA; Parchimowicz P127b, Berezowski 2.50 zł; brąz; moneta w pudełku firmy NGC 3936092-007..
I-/II+
UNC-/EF+
5 000 zł
5 000 zł
243 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne
2 grosze 1927, Warszawa; jak moneta obiegowa, ale w srebrze; Parchimowicz P104e, Berezowski 5 zł; srebro 2.30 g; nakład tylko 100 sztuk, delikatna patyna, bardzo rza..
15 000 zł
0 zł
244 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne
1 grosz 1927, Warszawa; jak moneta obiegowa, ale w srebrze; Parchimowicz P101e, Berezowski 5 zł; srebro 1.69 g; nakład tylko 100 sztuk, bardzo rzadka i pięknie zacho..
15 000 zł
0 zł
245 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
5 złotych 1925, Warszawa; Konstytucja; Aw: Orzeł i w otoku napis RZECZPOSPOLITA POLSKA 1925, Rw: Polonia wyciągająca rękę po Konstytucję, poniżej nominał, całość w o..
15 000 zł
20 000 zł
246 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
10 złotych 1932, Warszawa; głowa kobiety w czepcu; Parchimowicz 120a; na rewersie nieznaczny zielonkawy nalot, ale moneta wyśmienicie zachowana z pięknym połyskiem m..
300 zł
1 300 zł
247 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
10 złotych 1932, Warszawa; głowa kobiety w czepcu; Parchimowicz 120a; zielonkawa patyna widoczna głównie na obrzeżu, piękny stan zachowania
I/I-
UNC/UNC-
200 zł
420 zł
248 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
10 złotych 1933, Warszawa; głowa kobiety w czepcu; Parchimowicz 120c; zielonkawa patyna na obrzeżu, wyśmienite z pięknym blaskiem menniczym
300 zł
1 400 zł
249 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
10 złotych 1934, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 124a; pięknie zachowana moneta z dużym połyskiem menniczym, rzadki rocznik
I/I-
UNC/UNC-
800 zł
5 250 zł
250 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
10 złotych 1936, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 124c; zielonkawa patyna na obrzeżu, piękne
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
340 zł
251 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
10 złotych 1937, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 124d; wyśmienicie zachowane
300 zł
2 400 zł
252 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
10 złotych 1938, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 124e; rzadszy rocznik, pięknie zachowana moneta
500 zł
1 100 zł
253 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
10 złotych 1938, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 124e; miejscowa zielonkawa patyna, rzadszy rocznik, pięknie zachowana moneta
I/I-
UNC/UNC-
400 zł
650 zł
254 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
5 złotych 1928, Warszawa; Nike, wariant ze znakiem mennicy na rewersie; Parchimowicz 114a; miejscowa zielonkawa patyna, pięknie zachowane z dużym połyskiem menniczym
1 500 zł
3 800 zł
255 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
5 złotych 1930, Warszawa; Sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego; Parchimowicz 115a; miejscowy zielonkawa nalot, moneta w wyśmienitym stanie zachowania z przep..
1 200 zł
2 200 zł
256 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
5 złotych 1934 S, Warszawa; Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki; Parchimowicz 117; zielonkawa patyna na obrzeżu, wyśmienite
300 zł
1 050 zł
257 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
5 złotych 1934, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 118a; piękne z okazałym połyskiem menniczym
200 zł
3 700 zł
258 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
5 złotych 1935, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 118b; zielonkawa patyna na obrzeżu, pięknie zachowane
200 zł
500 zł
259 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
5 złotych 1936, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 118c; piękne
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
220 zł
260 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety obiegowe
5 złotych 1938, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 118d; rzadszy rocznik ze szlachetna patyną i w pięknym stanie zachowania
250 zł
1 400 zł