Aukcja 73 / 126

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019

trojak 1596, Poznań

Numer: 126
Opis: Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne. trojak 1596, Poznań; skrócona data dwukrotnie - na awersie na końcu napisu otokowego i na rewersie rozdzielona gałązką z 3 jagódkami (znakiem dzierżawcy mennicy Jana Ditmara); Iger P.96.7.c (R5), H.-Cz. -, Kop. Z.III.W. 592 (R6), Tyszkiewicz 20-30 mk; stara patyna, bardzo rzadki
Stan: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Data sprzedaży: 16-11-2019
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 500 zł

Ilość odsłon: 1041