Aukcja 73 / 119

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019

talar 1628, Bydgoszcz

Numer: 119
Opis: Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne. talar 1628, Bydgoszcz; Aw: Popiersie w prawo, poniżej herb Półkozic (podskarbiego Hermolausa Ligęzy) i napis wokoło + SIGIS III D G REX POLO M D LIT RVS PRVS MAS +; Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło SAM LIV NEC NO SVE GOT VAD Q HRI REX; Dav. 4316, Dostych 28.3.23 (R4), Kop. Z.III.W. 1016 (R1), Tyszkiewicz 6 mk; srebro 28.41 g; awers wybity minimalnie ruszonym stemplem, stara patyna, bardzo ładny
Stan: II/II+, Good Extremely Fine
Data sprzedaży: 16-11-2019
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Cena wywoławcza: 8 000 zł
Cena wylicytowana: 8 000 zł

Ilość odsłon: 1441