Aukcja nr 72

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
338 Katalogi aukcyjne
H. Bukowski, Förteckning öfver en samling mynt ur Kongl. Myntkabinettets Duplettförrad; Stockholm, 4 listopada 1893; 63 strony, 1799 pozycji; notowania: CNCE (2003) ..
1 100 zł
1 200 zł
339 Katalogi aukcyjne
H. Bukowski, Förteckning öfver Framlidne Konorschefen J.F.H Oldenburgs Svenska Mynthkabnett; Stockholm 1898-1899; tom obejmujący sześć katalogów aukcyjnych: nr 103 z..
1 100 zł
1 400 zł
340 Katalogi aukcyjne
Leo Hamburger, Sammlung Polnischer Münzen des Herrn Grafen Heinrich Stecki, Frankfurt am Main, 16 listopada 1873; 200 stron, 1 rycina, 4573 pozycje; notowania M. Gum..
1 100 zł
1 450 zł
341 Katalogi aukcyjne
Adolph Hess, Doubletten des Kaiserlichen Münzcabinets der Ermitage St. Petersburg, Münzen und Medaillen Verschiedener Länder; Frankfurt am Main, 29 maja 1911; 144 st..
2 500 zł
2 000 zł
342 Katalogi aukcyjne
Adolph Hess Nachfolger, Versteigerung 18 u. 19 Mai 1914, Sammlung des Herrn L. E. Bruun in Kopenhagen, Schwedische Münzen, I. Teil, vom Mittelalter bis Gustav Adolph..
900 zł
0 zł
343 Katalogi aukcyjne
Adolph Hess Nachfolger, Versteigerung 26 u. 27 Oktober 1914, Sammlung des Herrn L. E. Bruun in Kopenhagen, Schwedische Münzen, II. Teil, von Christine bis zur Gegenw..
900 zł
0 zł
344 Katalogi aukcyjne
Eugen Merzbacher, Verzeichniss der Münzsammlung Johann Georg Schmidt einiger Specialsammlungen: Neuere Prägungen, Münzen von Polen etc.; München, 25 październik 1897..
1 000 zł
1 500 zł
345 Katalogi aukcyjne
Dwa katalogi aukcyjne – Dr Eugen Merzbacher: 1) Verzeichniss von Münzen und Medaillen aller Länder des Herrn Franz Reichardt; München, 16 stycznia 1899; 156 stron, 3..
1 000 zł
1 800 zł
346 Katalogi aukcyjne
Dr Eugen Merzbacher, Sammlung polnischer Münzen und Medaillen des Herrn Ludwik von Olszowski in Breslau; Sammlung Medaillen Napoleon I. des Herrn William Ernst Kaps ..
1 000 zł
2 000 zł
347 Katalogi aukcyjne
Dr Eugen Merzbacher, Münzen und Medaillen alle Länder; München, 27-28 marca 1912; 92 strony, 21 tablic, 1475 pozycji; oryginalna oprawa; katalog aukcji monet i medal..
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 200 zł
348 Katalogi aukcyjne
Felix Schlessinger, Sammlung aus ausländischem Museumbesitz, 3. Abt, sowie aus Privathand; Berlin-Charlottenburg, 27-28 lutego 1934; 46 stron, 18 tablic, 1004 pozycj..
I/I-
UNC/UNC-
750 zł
0 zł
349 Katalogi aukcyjne
Adolph Weyl – Die Paul Henckel’sche Sammlung Brandenburg-Preussicher Münzen und Medaillen; Berlin 1876; tom składa się z trzech cześci: cz. 1 – 287 stron, cz. 2 – 14..
750 zł
950 zł
350 Katalogi aukcyjne
The American Association, Herstal Collection; Los Angeles, 7-9 lutego 1974; 160 stron, 2226 pozycji; katalog aukcji słynnej kolekcji emigranta z Polski Stanisława He..
300 zł
240 zł
351 Katalogi aukcyjne
American Auction Association, The Nagórka Collection; Los Angeles, 4-6 listopada 1974; 176 stron, 2211 pozycji; katalog aukcji monet z kolekcji Henryka J. Nagórki, w..
300 zł
240 zł
352 Katalogi aukcyjne
Gallerie des Monnaies, The Sawicki Collection of Polish Coins & Medals; New York, 11-13 lutego 1980; 3418 pozycji; notowania: CNCE 2003 str. 280; katalog aukcji jedn..
600 zł
480 zł
353 Katalogi aukcyjne
Glendining & Co, Important Gold and Silver Coins of the World; London, 3-4 czerwca 1975; 106 stron, 750 pozycji; bardzo ciekawy katalog, wsród których monety polskie..
250 zł
1 800 zł
354 Katalogi aukcyjne
Glendining’s, Polish Historical Medallions and Coins. The Andrew C. Zabirskie Collection; London, 15 marca 1989; 54 strony, 24 tablice, 473 pozycje; notowania: CNCE ..
300 zł
0 zł
355 Katalogi aukcyjne
Lanz, Auktion 39 - Mittelalter und Neuzeit; München, 25 listopada 1986; 76 stron, 75 tablic, 1236 pozycji; katalog monet i medali, wśród nich monety polskie z okresu..
250 zł
340 zł
356 Katalogi aukcyjne
Sotheby, The Brand Collection. Roman and European Coins (part 1); Zürich, 1 lipca 1982; 377 pozycji; notowania: CNCE 2003 str. 276; katalog słynnej kolekcji monet i ..
300 zł
240 zł
357 Katalogi aukcyjne
Sotheby, The Brand Collection. Russian and Polish Coins (part 4); London, 3 listopada 1983; 459 pozycji, XXI tablic; notowania CNCE 2003 str. 276; oryginalna oprawa,..
300 zł
240 zł