Aukcja 72 / 347

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

Dr Eugen Merzbacher, Münzen und Medaillen alle Länder

Numer: 347
Opis: Katalogi aukcyjne. Dr Eugen Merzbacher, Münzen und Medaillen alle Länder; München, 27-28 marca 1912; 92 strony, 21 tablic, 1475 pozycji; oryginalna oprawa; katalog aukcji monet i medali, w tym polskich od czasów panowania Zygmunta Starego po XIX w., na uwagę zasługuje próbny talar Stanisława Augusta Poniatowskiego z 1766, bardzo ładnie zachowany, pierwszy raz na aukcji w Polsce
Stan: I/I-, Choice About Uncirculated
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł

Ilość odsłon: 1107