Aukcja 72 / 346

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

Dr Eugen Merzbacher, Sammlung polnischer Münzen und Medaillen des Herrn Ludwik von Olszowski in Breslau

Numer: 346
Opis: Katalogi aukcyjne. Dr Eugen Merzbacher, Sammlung polnischer Münzen und Medaillen des Herrn Ludwik von Olszowski in Breslau; Sammlung Medaillen Napoleon I. des Herrn William Ernst Kaps in Dresden; München, 25 listopada 1901; 58 stron, 1143 pozycji; notowania: M. Gumowski poz. 410, CNCE str. 279, E. Kopicki str. 642; współczesna oprawa introligatorska; aukcja zbioru monet i medali od czasów średniowiecza do XIX w., w tym ok. tysiąca pozycji polskich z kolekcji hr. Olszowskiego z Wrocławia; rzadki i pięknie zachowany
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Ilość odsłon: 110