Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  STAROŻYTNOŚĆ  GRECJA
PANTIKAPEA, AE-17 (IV w. p.n.e), Aw: Głowa Pana w lewo, Rw: Głowa byka w lewo i napis ¶AN, Sear169.. PANTIKAPEA, AE-17 (IV w. p.n.e), Aw: Głowa Pana w lewo, Rw: Głowa byka w lewo i napis ¶AN, Sear169..
1 GRECJA
PANTIKAPEA, AE-17 (IV w. p.n.e), Aw: Głowa Pana w lewo, Rw: Głowa byka w lewo i napis ¶AN, Sear1699, 4,8 g. ładna patyna
120 zł
520 zł
2 GRECJA
PANTIKAPEA, AE-17 (IV w. p.n.e.) j.w.
120 zł
LEUKAS, stater (420-350 p.n.e.), Aw: Pegaz ze zwiniętymi skrzydłami w lewo, pod nim litera §, Rw: .. LEUKAS, stater (420-350 p.n.e.), Aw: Pegaz ze zwiniętymi skrzydłami w lewo, pod nim litera §, Rw: ..
3 GRECJA
LEUKAS, stater (420-350 p.n.e.), Aw: Pegaz ze zwiniętymi skrzydłami w lewo, pod nim litera §, Rw: GłowaAteny w hełmie korynckim w lewo, za nią litera §, Sear 2277, 7,..
200 zł
410 zł
EGIPT, Ptolemeusz III Euergetes (246-221 p.n.e.), AE-38, Aw: Głowa Zeusa w prawo, Rw: Orzeł stojąc.. EGIPT, Ptolemeusz III Euergetes (246-221 p.n.e.), AE-38, Aw: Głowa Zeusa w prawo, Rw: Orzeł stojąc..
4 GRECJA
EGIPT, Ptolemeusz III Euergetes (246-221 p.n.e.), AE-38, Aw: Głowa Zeusa w prawo, Rw: Orzeł stojący napiorunie, róg obfitości na lewym skrzydle, napis: BA™I§EO™ ¶TO§E..
120 zł
5 GRECJA
EGIPT, Ptolemeusz III Euergetes (246-221 p.n.e.), AE-37, j.w., Seaby 7815, Svoronos 974
120 zł
LESBOS, tetrobol (IV w. p.n.e.), Aw: Głowa Demeter w welonie w prawo, Rw: Trójnóg, B.M.C.117, 2,6 .. LESBOS, tetrobol (IV w. p.n.e.), Aw: Głowa Demeter w welonie w prawo, Rw: Trójnóg, B.M.C.117, 2,6 ..
6 GRECJA
LESBOS, tetrobol (IV w. p.n.e.), Aw: Głowa Demeter w welonie w prawo, Rw: Trójnóg, B.M.C.117, 2,6 g.patyna
100 zł
180 zł