Aukcja 7 / 1

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  STAROŻYTNOŚĆ  GRECJA
wróć :: następna »

PANTIKAPEA, AE-17 (IV w. p.n.e), Aw: Głowa Pana w lewo, Rw: Głowa byka w lewo i napis ¶AN, Sear1699, 4,8 g. ładna patyna

Numer: 1
Opis: GRECJA. PANTIKAPEA, AE-17 (IV w. p.n.e), Aw: Głowa Pana w lewo, Rw: Głowa byka w lewo i napis ¶AN, Sear1699, 4,8 g. ładna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 21-05-1994
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: 520 zł
Ilość odsłon: 1432