Aukcja nr 69
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w:
A69
› MONETY ZAGRANICZNE
› NIEMCY
› Moguncja - arcybiskupstwo, Fryderyk Karol Józef 1774-1802
864 | NIEMCY / Moguncja - arcybiskupstwo, Fryderyk Karol Józef 1774-1802 talar 1795 FS-IA; Dav. 2432, Slg. Walther 649; srebro 27.96 g, przyzwoity stan zachowania, patyna |
1 200 zł 0 zł