Aukcja nr 69

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
392 Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne
ort 1684, Bydgoszcz; inicjały TLB pod popiersiem; Shatalin BD84-1 (R), Kop. 1999 (R1); ładny
III+/II-
VF+/EF-
1 000 zł
2 200 zł
393 Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne
szóstak 1679, Bydgoszcz; litery TLB pod popiersiem; Kop. 1942; wyśmienity stan zachowania
800 zł
900 zł
394 Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne
szóstak 1680, Bydgoszcz, bardzo rzadki wariant z rozetkami nad tarczami herbowymi, popiersie w płaszczu i wieńcu, herb Leliwa o owalnej tarczy; Kop. 1945 var.; piękni..
500 zł
900 zł
395 Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne
szóstak 1682, Kraków; popiersie króla w koronie; Kop. 1961; patyna, bardzo ładny
II+/II
EF+/EF
500 zł
550 zł
396 Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne
szóstak 1683, Kraków; popiersie w koronie i zbroi, odmiana z literą C pomiędzy herbami; Kop. 1967 (R); rzadszy typ monety, egzemplarz piękny połysk menniczy
800 zł
950 zł
397 Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne
szóstak 1683, Bydgoszcz; inicjały TLB pod popiersiem, bardzo rzadka odmiana z popiersiem w stylu występującym tylko przy wybijaniu ortów; Kop. 1964 var.; bardzo ładni..
500 zł
625 zł
398 Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne
trojak 1684, Bydgoszcz; z literami SP pod popiersiem króla; Iger B.84.1.c (R4), Kop. 1930 (R3), Tyszkiewicz 3 mk; lekko wyszczerbiony, ale rzadki, wyraźny i dobrze cz..
600 zł
540 zł