Aukcja nr 69
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
490 | Wolne Miasto Kraków 1835 1 złoty 1835, Wiedeń; Bitkin 1, Kop. 7859 (R2), Plage 294; patyna, piękne |
I- UNC- |
1 000 zł 1 350 zł
491 | Wolne Miasto Kraków 1835 5 groszy 1835, Wiedeń; Bitkin 3, Kop. 7857 (R1), Plage 296; wyśmienite |
I UNC |
800 zł 1 300 zł
492 | Wolne Miasto Kraków 1835 5 groszy 1835, Wiedeń; Bitkin 3, Kop. 7857 (R1), Plage 296; wyśmienite |
I UNC |
800 zł 3 200 zł
493 | Wolne Miasto Kraków 1835 5 groszy 1835, Wiedeń; Bitkin 3, Kop. 7857 (R1), Plage 296; piękne |
I/I- UNC/UNC- |
800 zł 3 000 zł
494 | Wolne Miasto Kraków 1835 3 grosze 1835, Wiedeń; odmiana z wieńcem otaczającym nominał i datę; Bitkin 8 (R3), Iger WMK.35.2.a, Plage 297 (R2); bardzo rzadko pojawiający się w handlu trojak z W.. |
I- UNC- |
2 500 zł 12 000 zł
495 | Wolne Miasto Kraków 1835 3 grosze 1835, Wiedeń; odmiana z wieńcem otaczającym nominał i datę; Bitkin 8 (R3), Iger WMK.35.2.a, Plage 297 (R2); bardzo rzadko pojawiający się w handlu trojak z c.. |
1 500 zł 2 000 zł