Aukcja nr 69

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
490 Wolne Miasto Kraków 1835
1 złoty 1835, Wiedeń; Bitkin 1, Kop. 7859 (R2), Plage 294; patyna, piękne
1 000 zł
1 350 zł
491 Wolne Miasto Kraków 1835
5 groszy 1835, Wiedeń; Bitkin 3, Kop. 7857 (R1), Plage 296; wyśmienite
800 zł
1 300 zł
492 Wolne Miasto Kraków 1835
800 zł
3 200 zł
493 Wolne Miasto Kraków 1835
5 groszy 1835, Wiedeń; Bitkin 3, Kop. 7857 (R1), Plage 296; piękne
I/I-
UNC/UNC-
800 zł
3 000 zł
494 Wolne Miasto Kraków 1835
3 grosze 1835, Wiedeń; odmiana z wieńcem otaczającym nominał i datę; Bitkin 8 (R3), Iger WMK.35.2.a, Plage 297 (R2); bardzo rzadko pojawiający się w handlu trojak z W..
2 500 zł
12 000 zł
495 Wolne Miasto Kraków 1835
3 grosze 1835, Wiedeń; odmiana z wieńcem otaczającym nominał i datę; Bitkin 8 (R3), Iger WMK.35.2.a, Plage 297 (R2); bardzo rzadko pojawiający się w handlu trojak z c..
1 500 zł
2 000 zł