Aukcja 69 / 864

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017

talar 1795 FS-IA

Numer: 864
Opis: NIEMCY / Moguncja - arcybiskupstwo, Fryderyk Karol Józef 1774-1802. talar 1795 FS-IA; Dav. 2432, Slg. Walther 649; srebro 27.96 g, przyzwoity stan zachowania, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 148