Aukcja nr 68

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68
881 ROSJA
odznaka pamiątkowa Michajłowskiej Szkoły Artyleryjskiej, dwuczęściowa, brąz złocony i srebrzony 53.5 x 44 mm, Werlich/Andolenko 132, nakrętka sygnowana З. КОРТМАНЪ, ..
4 000 zł
4 800 zł
882 ROSJA
żołnierska odznaka pamiątkowa 2 Artyleryjskiej Brygady Gwardii Cesarskiej (Lejbgwardii), krzyż maltański z białego metalu, orzeł z mosiądzu, monogram Mikołaja II z m..
2 500 zł
0 zł
883 ROSJA
odznaka lekarska, srebro 19.08 g, 62.5 x 48 mm, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy ДО (Dmitrij Osipov) i państwowa punca srebra 84, odznaka kompletna z podkładką..
1 600 zł
1 850 zł
884 ROSJA
odznaka lekarska, (dla kobiety - zapięcie na agrafkę), srebro 11.73 g, 40 x 31 mm, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy ДО (Dmitrij Osipov) i państwowa punca srebr..
800 zł
1 200 zł
885 ROSJA
odznaka prowizora farmacji po kursach uniwersyteckich, srebro 24.84 g, 59.5 x 45.5 mm, emalia, litera П obrócona o 180 stopni, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy..
1 600 zł
0 zł
886 ROSJA
odznaka ukończenia Instytutu Leśnego w St. Petersburgu, srebro 40.85 g, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy BД i zatarta punca srebra, Patrikijev/Bojnowicz 2.37, ..
2 000 zł
0 zł
887 ROSJA
pamiątkowy żeton w kształcie zwieńczonej koroną tarczy Pawłowskiej Szkoły Militarnej w Sankt Petersburgu, srebro złocone i emaliowane, wstawki złote, masa 18.18 g, 3..
4 000 zł
4 000 zł
888 AUSTRIA / Ferdynand I 1522-1564
guldentalar (60 krajcarów) 1563, Joachimstal; Dav. 34, Voglh. 58; srebro 24.47 g; usunięty glob z krzyżem w dłoni cesarza, resztki patyny, niewielki defekt krążka
1 500 zł
1 500 zł
889 AUSTRIA / Rudolf II 1576-1612
III/III+
VF/VF+
2 000 zł
3 400 zł
890 AUSTRIA / Karol VI 1711-1740
półtalar 1717, Kutna Hora (Kuttenberg); Halacka 1855, Her. 505; ładnie zachowany
500 zł
1 100 zł
891 AUSTRIA / Franciszek II 1792-1835
1/2 sovrano 1831 M, Mediolan; Her. 254, Fr. 741d, J. 230, Pagani 111; złoto 5.63 g, ładnie zachowane
2 000 zł
2 300 zł
892 AUSTRIA / Franciszek Józef I 1848-1916
1 korona 1860 A, Wiedeń; Fr. 408, Herinek 210, MzA s. 339; złoto 11.03 g, moneta wyjęta z oprawy, liczne wytarcia i uderzenia, bardzo rzadka, wybito tylko 557 egzempl..
III-
VF-
5 000 zł
9 000 zł
893 Salzburg - arcybiskupstwo / Guidobald Graf Thun i Hohenstein 1654-1668
6 dukatów 1655; odmiana średnicy 36 mm; Fr. 770, Zöttl 1746, Probszt - nie notuje; złoto 20.66 g, małe ryski w tle, ale ładnie zachowane i bardzo rzadkie
40 000 zł
0 zł
894 Salzburg - arcybiskupstwo / Max Gandolf von Küenburg 1668-1687
talar 1671, Salzburg; Zöttl 1995, Probszt 1655; srebro 28.34 g, wyśmienity egzemplarz
1 000 zł
1 600 zł
895 Zakon Krzyżacki w Mergentheim / Maksymilian I 1585-1590-1618
potrójny talar 1614, Hall; Dav. 5854, Dudik 199, Neumann 106, M.-T. 412 var.; srebro 85.04 g; niewielka wada walcowania blachy, ale rzadki i w ładnym stanie zachowania
8 000 zł
6 400 zł
896 Zakon Krzyżacki w Mergentheim / Maksymilian I 1585-1590-1618
talar 1603, Hall, Aw: Stojący Wielki Mistrz i napis wokoło, Rw: Rycerz na koniu, wokoło zakonne tarcze herbowe; Dav. 5848, Dudik 187, M.-T. 366; srebro 28.41 g, patyna
1 250 zł
1 600 zł
897 CZECHOSŁOWACJA
komplet złotych monet kolekcjonerskich z 1978 roku o nominałach 1, 2, 5 i 10 dukatów; Fr. 19, 20, 21 i 22; złoto 3.48 g, 6.97 g, 17.44 g i 34.91 g; wyśmienicie zacho..
35 000 zł
38 000 zł
898 FRANCJA / Księstwo Bouillon, Henryk de la Tour d’Auvergne 1591-1623
ecu (30 sou) 1613; Dav. 3816, Delm. 398, PdA 6303; srebro 20.10 g, przyzwoity egzemplarz z patyną
2 500 zł
2 200 zł
899 HISZPANIA / Ferdynand V i Izabela I 1476-1516
2 excelenty, Sevilla, na awersie gwiazda i litera S; Cayon 2937, Fr. 129; złoto 6.81 g, gięty
3 000 zł
2 600 zł
900 HISZPANIA / Ferdynand V i Izabela I 1476-1516
2 excelenty, Sevilla, na awersie lilia i litera S; Cayon 2928, Fr. 129; złoto 6.87 g, gięty
3 000 zł
3 800 zł