Aukcja nr 68
USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w:
A68
881 | ROSJA odznaka pamiątkowa Michajłowskiej Szkoły Artyleryjskiej, dwuczęściowa, brąz złocony i srebrzony 53.5 x 44 mm, Werlich/Andolenko 132, nakrętka sygnowana З. КОРТМАНЪ, .. |
II- EF- |
4 000 zł 4 800 zł
882 | ROSJA żołnierska odznaka pamiątkowa 2 Artyleryjskiej Brygady Gwardii Cesarskiej (Lejbgwardii), krzyż maltański z białego metalu, orzeł z mosiądzu, monogram Mikołaja II z m.. |
2 500 zł 0 zł
883 | ROSJA odznaka lekarska, srebro 19.08 g, 62.5 x 48 mm, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy ДО (Dmitrij Osipov) i państwowa punca srebra 84, odznaka kompletna z podkładką.. |
1 600 zł 1 850 zł
884 | ROSJA odznaka lekarska, (dla kobiety - zapięcie na agrafkę), srebro 11.73 g, 40 x 31 mm, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy ДО (Dmitrij Osipov) i państwowa punca srebr.. |
II+ EF+ |
800 zł 1 200 zł
885 | ROSJA odznaka prowizora farmacji po kursach uniwersyteckich, srebro 24.84 g, 59.5 x 45.5 mm, emalia, litera П obrócona o 180 stopni, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy.. |
1 600 zł 0 zł
886 | ROSJA odznaka ukończenia Instytutu Leśnego w St. Petersburgu, srebro 40.85 g, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy BД i zatarta punca srebra, Patrikijev/Bojnowicz 2.37, .. |
2 000 zł 0 zł
887 | ROSJA pamiątkowy żeton w kształcie zwieńczonej koroną tarczy Pawłowskiej Szkoły Militarnej w Sankt Petersburgu, srebro złocone i emaliowane, wstawki złote, masa 18.18 g, 3.. |
I- UNC- |
4 000 zł 4 000 zł
888 | AUSTRIA / Ferdynand I 1522-1564 guldentalar (60 krajcarów) 1563, Joachimstal; Dav. 34, Voglh. 58; srebro 24.47 g; usunięty glob z krzyżem w dłoni cesarza, resztki patyny, niewielki defekt krążka |
1 500 zł 1 500 zł
889 | AUSTRIA / Rudolf II 1576-1612 dukat 1587, Praga; Aw: Cesarz stojący w prawo z jabłkiem królewskim i berłem; Rw: Pięciopolowa tarcza herbowa pod koroną; Dietiker 430, Fr. 88, Halacka 295; złoto 3... |
III/III+ VF/VF+ |
2 000 zł 3 400 zł
890 | AUSTRIA / Karol VI 1711-1740 półtalar 1717, Kutna Hora (Kuttenberg); Halacka 1855, Her. 505; ładnie zachowany |
II- EF- |
500 zł 1 100 zł
891 | AUSTRIA / Franciszek II 1792-1835 1/2 sovrano 1831 M, Mediolan; Her. 254, Fr. 741d, J. 230, Pagani 111; złoto 5.63 g, ładnie zachowane |
II- EF- |
2 000 zł 2 300 zł
892 | AUSTRIA / Franciszek Józef I 1848-1916 1 korona 1860 A, Wiedeń; Fr. 408, Herinek 210, MzA s. 339; złoto 11.03 g, moneta wyjęta z oprawy, liczne wytarcia i uderzenia, bardzo rzadka, wybito tylko 557 egzempl.. |
III- VF- |
5 000 zł 9 000 zł
893 | Salzburg - arcybiskupstwo / Guidobald Graf Thun i Hohenstein 1654-1668 6 dukatów 1655; odmiana średnicy 36 mm; Fr. 770, Zöttl 1746, Probszt - nie notuje; złoto 20.66 g, małe ryski w tle, ale ładnie zachowane i bardzo rzadkie |
40 000 zł 0 zł
894 | Salzburg - arcybiskupstwo / Max Gandolf von Küenburg 1668-1687 talar 1671, Salzburg; Zöttl 1995, Probszt 1655; srebro 28.34 g, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
1 000 zł 1 600 zł
895 | Zakon Krzyżacki w Mergentheim / Maksymilian I 1585-1590-1618 potrójny talar 1614, Hall; Dav. 5854, Dudik 199, Neumann 106, M.-T. 412 var.; srebro 85.04 g; niewielka wada walcowania blachy, ale rzadki i w ładnym stanie zachowania |
8 000 zł 6 400 zł
896 | Zakon Krzyżacki w Mergentheim / Maksymilian I 1585-1590-1618 talar 1603, Hall, Aw: Stojący Wielki Mistrz i napis wokoło, Rw: Rycerz na koniu, wokoło zakonne tarcze herbowe; Dav. 5848, Dudik 187, M.-T. 366; srebro 28.41 g, patyna |
1 250 zł 1 600 zł
897 | CZECHOSŁOWACJA komplet złotych monet kolekcjonerskich z 1978 roku o nominałach 1, 2, 5 i 10 dukatów; Fr. 19, 20, 21 i 22; złoto 3.48 g, 6.97 g, 17.44 g i 34.91 g; wyśmienicie zacho.. |
I UNC |
35 000 zł 38 000 zł
898 | FRANCJA / Księstwo Bouillon, Henryk de la Tour d’Auvergne 1591-1623 ecu (30 sou) 1613; Dav. 3816, Delm. 398, PdA 6303; srebro 20.10 g, przyzwoity egzemplarz z patyną |
2 500 zł 2 200 zł
899 | HISZPANIA / Ferdynand V i Izabela I 1476-1516 2 excelenty, Sevilla, na awersie gwiazda i litera S; Cayon 2937, Fr. 129; złoto 6.81 g, gięty |
3 000 zł 2 600 zł
900 | HISZPANIA / Ferdynand V i Izabela I 1476-1516 2 excelenty, Sevilla, na awersie lilia i litera S; Cayon 2928, Fr. 129; złoto 6.87 g, gięty |
3 000 zł 3 800 zł