Aukcja nr 68
USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w:
A68
861 | POLSKA podoficerska odznaka pamiątkowa 11 Pułku Ułanów Legionowych - Ciechanów, jednoczęściowa, tombak srebrzony 39 x 39 mm, emaliowana, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk, .. |
I- UNC- |
2 500 zł 3 800 zł
862 | POLSKA żołnierska odznaka pamiątkowa 6. Pułku Strzelców Konnych - Żółkwia, wersja nadawana do 1929 roku, odznaka dwuczęściowa, tombak 60 x 60 mm, nakrętka sygnowana W. S Wi.. |
II- EF- |
3 000 zł 3 600 zł
863 | POLSKA żołnierska odznaka pamiątkowa 30. Pułku Strzelców Kaniowskich - Warszawa, jednoczęściowa, tombak srebrzony 41 x 41 mm, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk, Sawicki/Wiel.. |
600 zł 750 zł
864 | POLSKA oficerska odznaka pamiątkowa 42. Pułku Piechoty - Białystok, wersja I (nazwy pól bitewnych Struga Dubienka Mława 1920), odznaka dwuczęściowa, srebro ? 53 x 53 mm i e.. |
I- UNC- |
4 000 zł 4 800 zł
865 | POLSKA pamiątkowa odznaka żołnierska 11. Karpackiego Pułku Artylerii Polowej - Stanisławów, odznaka dwuczęściowa (Orzeł łączony trzema nitami), na stronie odwrotnej imienni.. |
600 zł 610 zł
866 | POLSKA odznaka pamiątkowa 10. Batalionu Pancernego - Łódź, odznaka dwuczęściowa, odmiana ze stalową wkładką, srebro 40 x 40 mm, emalia, bez sygnatur na stronie odwrotnej, S.. |
I- UNC- |
8 000 zł 9 500 zł
867 | POLSKA odznaka pamiątkowa Pilota Morskiego, I klasa ze złotym wieńcem na trzonie kotwicy, wieloczęściowa, biały metal 70 x 27 mm, Sawicki/Wielechowski s. 586, nakrętka sygn.. |
6 000 zł 8 000 zł
868 | POLSKA odznaka pamiątkowa Obserwatora Lotnictwa Morskiego I klasa, wersja z wieńcem wawrzynowym, wieloczęściowa, biały metal 71 x 36 mm, Sawicki/Wielechowski s. 587, nakręt.. |
I- UNC- |
6 000 zł 15 000 zł
869 | POLSKA oficerska odznaka pamiątkowa 4. Dywizjonu Samochodowego - Łódź, odznaka trzyczęściowa, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy P.Bobkowicz, i adres grawera P. Bobkowi.. |
I UNC |
3 000 zł 3 400 zł
870 | POLSKA odznaka pamiątkowa 3. Pułku (Batalionu) Saperów Wileńskich - Wilno, odznaka dwuczęściowa, tombak złocony 51 x 40 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski s. 352, nakrętka sy.. |
I- UNC- |
3 000 zł 7 500 zł
871 | POLSKA oficerska odznaka pamiątkowa 5. Batalionu Sanitarnego - Grodno, dwuczęściowa, na stronie odwrotnej państwowa punca srebra i imiennik TC? oraz J. Walenta Kraków, nume.. |
3 000 zł 3 400 zł
872 | POLSKA odznaka pamiątkowa 7. Batalionu Sanitarnego, jednoczęściowa, na stronie odwrotnej państwowa punca srebra i imiennik JK (Jan Knedler), Sawicki/Wielechowski s387, sre.. |
II+ EF+ |
3 000 zł 3 400 zł
873 | POLSKA odznaka pamiątkowa I Kursu Oficerów Straży Granicznej (oficerów niższego stopnia), biały metal srebrzony 39 x 34 mm, emalia, na stronie odwrotnej numer 4, Sawicki/Wi.. |
6 000 zł 7 000 zł
874 | POLSKA orzełek podchorążych bosmanów Marynarki Wojennej, orzeł haftowany srebrną i złotą nitką, kotwica na tarczy amazonek metalowa, 51 x 41 mm, katalog T. Zawistowski s. 1.. |
1 800 zł 2 000 zł
875 | NIEMCY III Rzesza 1933-1945, Złoty Krzyż Niemiecki (Deutsches Kreuz) 1941, srebro 81.74 g, 64 mm, na szpilce do zapinania punca 1 oznaczająca wytwórcę - Monachium, Detlev N.. |
I- UNC- |
5 000 zł 0 zł
876 | NIEMCY Niemiecka Republika Demokratyczna, Złoty Order Zasługi dla Ojczyzny (Vaterländischer Verdienstorden), klasa I, wariant nadawany do 1974 roku, złoto próby 900, 78,35 .. |
I UNC |
10 000 zł 14 000 zł
877 | ROSJA medal Za Gorliwość, bez daty (po 1894), autorstwa A. Vasyutinskiego (niesygnowany), Aw: Popiersie w lewo, Б. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС; Rw: Gałą.. |
II- EF- |
1 250 zł 1 150 zł
878 | ROSJA odznaka pamiątkowa 17 Niżno Gorodskiego Pułku Dragonów Cesarskich, jednoczęściowa, brąz złocony i emaliowany 40,5 x 40,5 mm, Werlich/Andolenko 384, nakrętka sygnowan.. |
5 000 zł 0 zł
879 | ROSJA odznaka pamiątkowa 11 Izumskiego Pułku Huzarów gen. Dorochowa, odznaka dwuczęściowa, brąz złocony 46.5 x 39.5 mm, emalia, Werlich/Andolenko 412, brak nakrętki |
II- EF- |
5 000 zł 0 zł
880 | ROSJA pamiątkowa odznaka żołnierska 111 Dońskiego Pułku Piechoty, jednoczęściowa, mosiądz 43.5 x 42.5 mm, Werlich/Andolenko 273, nakrętka sygnowana З. КОРТМАНЪ, drobne śla.. |
III VF |
2 000 zł 1 600 zł