Aukcja 68 / 877

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68  ODZNAKI I ODZNACZENIA  ROSJA

medal Za Gorliwość, bez daty (po 1894), autorstwa A. Vasyutinskiego (niesygnowany), Aw: Popiersie w lewo, Б. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС

Numer: 877
Opis: ROSJA. medal Za Gorliwość, bez daty (po 1894), autorstwa A. Vasyutinskiego (niesygnowany), Aw: Popiersie w lewo, Б. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС; Rw: Gałązka oliwno-dębowa przepleciona cierniami, poziomo ЗА УСЕРДIЕ, srebro 58.15 g, 51 mm, Diakov 1138.1 (R2), Smirnov 1038/a, rzadki i ładnie zachowany, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 13-05-2017
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 1 150 zł

Ilość odsłon: 1131