Aukcja 68 / 886

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68  ODZNAKI I ODZNACZENIA  ROSJA

odznaka ukończenia Instytutu Leśnego w St. Petersburgu, srebro 40.85 g, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy BД i zatarta punca srebra, Patrikijev/Bojnowicz 2.37, trochę uszkodzona wstęga spinająca wieniec na stronie głównej, odznaka ze srebrną podkładką z puncą srebra oraz imiennikiem wytwórcy EШ i nakrętką z zatartą puncą srebra

Numer: 886
Opis: ROSJA. odznaka ukończenia Instytutu Leśnego w St. Petersburgu, srebro 40.85 g, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy BД i zatarta punca srebra, Patrikijev/Bojnowicz 2.37, trochę uszkodzona wstęga spinająca wieniec na stronie głównej, odznaka ze srebrną podkładką z puncą srebra oraz imiennikiem wytwórcy EШ i nakrętką z zatartą puncą srebra
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 999