Aukcja 68 / 887

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68  ODZNAKI I ODZNACZENIA  ROSJA

pamiątkowy żeton w kształcie zwieńczonej koroną tarczy Pawłowskiej Szkoły Militarnej w Sankt Petersburgu, srebro złocone i emaliowane, wstawki złote, masa 18.18 g, 35 x 24 mm, zawieszony na łańcuszku, w dolnej części krawędzi żetonu lekko nieczytelne punce

Numer: 887
Opis: ROSJA. pamiątkowy żeton w kształcie zwieńczonej koroną tarczy Pawłowskiej Szkoły Militarnej w Sankt Petersburgu, srebro złocone i emaliowane, wstawki złote, masa 18.18 g, 35 x 24 mm, zawieszony na łańcuszku, w dolnej części krawędzi żetonu lekko nieczytelne punce
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 13-05-2017
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: 4 000 zł

Ilość odsłon: 1079