Aukcja nr 68

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
712 Pomorze pod zwierzchnictwem szwedzkim / Krystyna 1637-1654
talar 1642, Szczecin; Aw: Popiersie królowej i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło; AAJ 16, Dav. 4573; srebro 28.79 g; patyna, drobne uszkodzenia obrzeża
5 000 zł
5 500 zł