Aukcja nr 68
USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w:
A68
› MONETY PAŃSTW ZWIĄZANYCH HISTORYCZNIE Z POLSKĄ
› POMORZE
› Pomorze pod zwierzchnictwem szwedzkim
712 | Pomorze pod zwierzchnictwem szwedzkim / Krystyna 1637-1654 talar 1642, Szczecin; Aw: Popiersie królowej i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło; AAJ 16, Dav. 4573; srebro 28.79 g; patyna, drobne uszkodzenia obrzeża |
5 000 zł 5 500 zł
713 | Pomorze pod zwierzchnictwem szwedzkim / Karol XI 1660-1697 gulden 1684, Szczecin; AAJ 101, Dav. 765; nierówno wycięty krążek, ale bardzo ładny |
II/II+ EF/EF+ |
1 250 zł 2 000 zł