Aukcja nr 68

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
278 Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska
trojak 1595, Wschowa; znak menniczy kończy napis w otoku na awersie; Iger W.95.1.b (R); ładny, z połyskiem menniczym
Certyfikat
250 zł
340 zł
279 Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska
trojak 1595, Wschowa; korona z lilią bez obwódki, data na awersie, na rewersie końcówka POLONIA, krzyżyki przy ruszcie i herbie Lewart; Iger W.95.6.c
Certyfikat
250 zł
270 zł
280 Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska
trojak 1596, Wschowa; na rewersie dwa kwiatki u dołu, korona z dużym trójlistkiem, odmiana z napisem SIGI 3 i końcówką POLONIA; Iger W.96.2.b; patyna
Certyfikat
250 zł
700 zł
281 Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska
trojak 1597, Wschowa; wąska głowa króla, falowana kryza; Iger W.97.1.d; ładny
Certyfikat
200 zł
380 zł
282 Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska
trojak 1598, Wschowa; u dołu rewersu kwiatek i I-F rozdzielone herbem Lewart; Iger W.98.1.c (R); źle wycięty krążek, ale moneta w ładnym stanie zachowania
Certyfikat
250 zł
200 zł
283 Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska
trojak 1598, Wschowa; tytulatura SIGI 3, u dołu rewersu HR-K rozdzielone herbem Lewart; Iger W.98.2.e/d; rewers wybity uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładnie zachow..
Certyfikat
200 zł
260 zł
284 Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska
trojak 1598, Wschowa; u dołu rewersu pełna data i litera F, na awersie napis SIGI 3 D G - REX PO M D L; Iger W.98.7 - nienotowana odmiana napisu; patyna
Certyfikat
250 zł
300 zł
285 Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska
trojak 1599, Wschowa; kryza wachlarzowata, korona z lilią; Iger W.99.2.a; ładnie zachowany
Certyfikat
200 zł
300 zł
286 Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska
trojak 1601, Wschowa; gwiazda na końcu napisu na rewersie, fragment rękawa pod kryzą, napis w otoku SIG III D-G R-P M D; Iger W.01.5 - nienotowana odmiana; minimalni..
Certyfikat
II/II+
EF/EF+
300 zł
800 zł
287 Zygmunt III Waza 1587-1632 / mennica wschowska
trojak bez daty (1595), Wschowa; herb Lewart na awersie i rewersie, u dołu rewersu z lewej strony znak mincerski Hermana Rudigera, zarządcy mennicy wschowskiej; Iger..
Certyfikat
2 000 zł
1 800 zł