Aukcja nr 68
USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
372 | KURLANDIA / Fryderyk Kettler 1587-1642 trojak 1596, Mitawa; skrócona data u dołu rewersu rozdzielona kwiatkiem; Iger KuF.96.3.c (R4), K.-G. 2.10.7.1; bardzo rzadki i ładnie zachowany, moneta z aukcji WCN .. |
II- EF- |
2 000 zł 2 700 zł
373 | KURLANDIA / Fryderyk Kettler 1587-1642 trojak 1596, Mitawa; skrócona data u dołu rewersu rozdzielona gwiazdką; Iger nie notuje takiego typu, K.-G. 2.10.4.1; ładny |
II-/III+ EF-/VF+ |
2 000 zł 2 500 zł
374 | KURLANDIA / Fryderyk Kettler 1587-1642 trojak 1597, Mitawa; na awersie interpunkcja w formie rozetek; Iger KuF.97.1.c (R3), K.-G. 2.11.5.2; rzadki i bardzo ładny |
2 000 zł 2 600 zł
375 | KURLANDIA / Fryderyk Kettler 1587-1642 trojak 1597, Mitawa; na awersie z napisem MON ARG; Iger KuF.97.1.f (R3), K.-G. 2.11.6.3; rzadki i ładny |
II/II- EF/EF- |
2 000 zł 1 600 zł
376 | KURLANDIA / Fryderyk Kettler 1587-1642 trojak 1598, Mitawa; skrócona data u dołu rewersu; Iger KuF.98.3.a (R6) - ale bez kropki między AR TR, K.-G. nie notuje takiego wariantu; wybity uszkodzonym stemplem.. |
II+ EF+ |
3 000 zł 3 800 zł
377 | KURLANDIA / Wilhelm Kettler 1587-1616 trojak 1598, Mitawa; odmiana z końcówką na awersie CV; Iger KuW.98.1.a (R3), K.-G. 2.16.1.1.1 |
II- EF- |
1 250 zł 1 700 zł
378 | KURLANDIA / Wilhelm Kettler 1587-1616 trojak 1598, Mitawa; kryza podwójnej grubości; Iger KuW.98.1.c (R2), K.-G. 2.16.4.2.2; ładnie zachowany |
II- EF- |
1 500 zł 1 200 zł
379 | KURLANDIA / Wilhelm Kettler 1587-1616 trojak 1598, Mitawa; kryza pojedynczej grubości, brak interpunkcji na awersie, na rewersie kropka pomiędzy ET SE; Iger KuW.98.1.f/- (R2), K.-G. 2.16.4.1.1 |
1 000 zł 1 000 zł
380 | KURLANDIA / Wilhelm Kettler 1587-1616 trojak 1598, Mitawa; kryza pojedynczej grubości, na awersie kropka tylko po RG; Iger KuW.98.1.f (R2), K.-G. 2.16.4.2.13 |
2 000 zł 2 000 zł
381 | KURLANDIA / Wilhelm Kettler 1587-1616 trojak 1598, Mitawa; kryza pojedynczej grubości, na awersie kropki po MONE i ARG; Iger KuW.98.1.f/- (R2), K.-G. 2.16.5.1.2 |
II- EF- |
1 500 zł 1 900 zł
382 | KURLANDIA / Wilhelm Kettler 1587-1616 trojak 1599, Mitawa; skrócona data rozdzielona Orłem i Pogonią, na rewersie DVCVM C; Iger KuW.99.1.c (R4), K.-G. 2.17.5.1; rzadki |
2 000 zł 2 100 zł
383 | KURLANDIA / Wilhelm Kettler 1587-1616 trojak 1599, Mitawa; skrócona data rozdzielona Orłem i Pogonią, na rewersie DVCVM CV; Iger KuW.99.1.d (R4), K.-G. 2.17.6.7; subtelna patyna, rzadka i pięknie zachowa.. |
II+ EF+ |
3 000 zł 3 300 zł
384 | KURLANDIA / Wilhelm Kettler 1587-1616 trojak 1600, Mitawa; u dołu rewersu skrócona data 600; Iger KuW.00.2.b (R5), K.-G. 2.18.2.2; ciemna patyna, bardzo rzadki i ładny, egzemplarz z kolekcji H. Karolkiew.. |
II- EF- |
2 500 zł 5 500 zł
385 | KURLANDIA / Ernest Jan Biron 1763-1769 trojak 1764, Mitawa; litery I.C.S. pod tarczami herbowymi, bez litery S na odcięciu rękawa; Iger KuB.64.1.a (R3) |
800 zł 675 zł
386 | KURLANDIA / Ernest Jan Biron 1763-1769 trojak 1765, Mitawa; wariant z kropkami po bokach daty; Iger KuB.65.1.a (R3), K.-G. 6.6.1.5 |
III/III+ VF/VF+ |
800 zł 640 zł