Aukcja 68 / 712

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017

talar 1642, Szczecin

Numer: 712
Opis: Pomorze pod zwierzchnictwem szwedzkim / Krystyna 1637-1654. talar 1642, Szczecin; Aw: Popiersie królowej i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło; AAJ 16, Dav. 4573; srebro 28.79 g; patyna, drobne uszkodzenia obrzeża
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 13-05-2017
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 5 500 zł

Ilość odsłon: 641