Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
321 Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie
liczman 1577, Wilno; bity przez podskarbiego wielkiego litewskiego Wawrzyńca Wojnę, Aw: Herby Trąby, Korczak, Pietryróg i lilijki wsparte na dwóch trójkątach, Rw: W w..
III/IV
VF/F
600 zł
700 zł
322 Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie
trojak 1581, Wilno; z herbem Leliwa pod głową króla, końcówki LI/LIT; Iger V.81.3.f (R), Ivanauskas’13 4SB30-11(R); piękny
750 zł
1 300 zł
323 Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie
trojak 1583, Wilno; końcówki napisów L/LIT Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas’09 4SB44-17; bardzo ładny
II/II+
EF/EF+
400 zł
400 zł
324 Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie
trojak 1585, Wilno; popiersie jak w roku 1584 i bez herbu podskarbiego; Iger V.85.1.a (R), Ivanauskas’13 4SB52-22 (R); patyna
400 zł
320 zł
325 Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie
trojak 1585, Wilno; z herbem Prus pod popiersiem króla; Iger V.85.2.b (R), Ivanauskas’13 4SB54-24
200 zł
200 zł
326 Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie
grosz 1580, Wilno; bardzo rzadka odmiana grosza litewskiego z Orłem i Pogonią bez tarczy, na rewersie trójlistek pod koroną i pełna data przedzielona herbem Batorych;..
III/IV
VF/F
4 000 zł
0 zł