Aukcja nr 67
USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
321 | Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie liczman 1577, Wilno; bity przez podskarbiego wielkiego litewskiego Wawrzyńca Wojnę, Aw: Herby Trąby, Korczak, Pietryróg i lilijki wsparte na dwóch trójkątach, Rw: W w.. |
III/IV VF/F |
600 zł 700 zł
322 | Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie trojak 1581, Wilno; z herbem Leliwa pod głową króla, końcówki LI/LIT; Iger V.81.3.f (R), Ivanauskas’13 4SB30-11(R); piękny |
I- UNC- |
750 zł 1 300 zł
323 | Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie trojak 1583, Wilno; końcówki napisów L/LIT Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas’09 4SB44-17; bardzo ładny |
II/II+ EF/EF+ |
400 zł 400 zł
324 | Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie trojak 1585, Wilno; popiersie jak w roku 1584 i bez herbu podskarbiego; Iger V.85.1.a (R), Ivanauskas’13 4SB52-22 (R); patyna |
400 zł 320 zł
325 | Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie trojak 1585, Wilno; z herbem Prus pod popiersiem króla; Iger V.85.2.b (R), Ivanauskas’13 4SB54-24 |
200 zł 200 zł
326 | Stefan Batory 1576-1586 / monety litewskie grosz 1580, Wilno; bardzo rzadka odmiana grosza litewskiego z Orłem i Pogonią bez tarczy, na rewersie trójlistek pod koroną i pełna data przedzielona herbem Batorych;.. |
III/IV VF/F |
4 000 zł 0 zł