Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
331 Stefan Batory 1576-1586 / miasto Gdańsk
grosz 1579, Gdańsk; na awersie kropka kończy napis w otoku; CNG 130, Kop. 7433 (R2); rzadki wariant z gwiazdką po słowie REX*
1 000 zł
2 200 zł
332 Stefan Batory 1576-1586 / miasto Gdańsk
denar 1585, Gdańsk; CNG 126.VII, Tyszkiewicz 2 mk; patyna, wyśmienity stan zachowania
500 zł
1 000 zł
333 Stefan Batory 1576-1586 / miasto Ryga
trojak 1582, Ryga; Iger R.82.1.b (R2), Gerbaszewski 8, Tyszkiewicz 3 mk; bardzo ładny
400 zł
460 zł
334 Stefan Batory 1576-1586 / miasto Ryga
trojak 1583, Ryga; Iger R.83.1.a (R1), Gerbaszewski 14b
400 zł
370 zł
335 Stefan Batory 1576-1586 / miasto Ryga
trojak 1585, Ryga; mała głowa króla; Iger R.85.1.k (R), Gerbaszewski 18; bardzo ładny
500 zł
460 zł
336 Stefan Batory 1576-1586 / miasto Ryga
grosz 1582, Ryga; odmiana z końcówką LI; Gerbaszewski 1, Kop. 8085 (R1); moneta wybita na krążku z końca blachy, ale bardzo ładnie zachowana
750 zł
650 zł