Aukcja nr 67
USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
331 | Stefan Batory 1576-1586 / miasto Gdańsk grosz 1579, Gdańsk; na awersie kropka kończy napis w otoku; CNG 130, Kop. 7433 (R2); rzadki wariant z gwiazdką po słowie REX* |
II- EF- |
1 000 zł 2 200 zł
332 | Stefan Batory 1576-1586 / miasto Gdańsk denar 1585, Gdańsk; CNG 126.VII, Tyszkiewicz 2 mk; patyna, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
500 zł 1 000 zł
333 | Stefan Batory 1576-1586 / miasto Ryga trojak 1582, Ryga; Iger R.82.1.b (R2), Gerbaszewski 8, Tyszkiewicz 3 mk; bardzo ładny |
II- EF- |
400 zł 460 zł
334 | Stefan Batory 1576-1586 / miasto Ryga trojak 1583, Ryga; Iger R.83.1.a (R1), Gerbaszewski 14b |
400 zł 370 zł
335 | Stefan Batory 1576-1586 / miasto Ryga trojak 1585, Ryga; mała głowa króla; Iger R.85.1.k (R), Gerbaszewski 18; bardzo ładny |
500 zł 460 zł
336 | Stefan Batory 1576-1586 / miasto Ryga grosz 1582, Ryga; odmiana z końcówką LI; Gerbaszewski 1, Kop. 8085 (R1); moneta wybita na krążku z końca blachy, ale bardzo ładnie zachowana |
750 zł 650 zł