Aukcja 67 / 332
USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
denar 1585, Gdańsk
Numer: | 332 |
Opis: | Stefan Batory 1576-1586 / miasto Gdańsk. denar 1585, Gdańsk; CNG 126.VII, Tyszkiewicz 2 mk; patyna, wyśmienity stan zachowania |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 26-11-2016 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 1 000 zł |
Ilość odsłon: 1115