Aukcja nr 64 (64-65)
USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016
427 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1594, Bydgoszcz; Iger B.94.2.a (R); patyna, ładny |
II- EF- |
250 zł 775 zł
428 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1595, Bydgoszcz; Iger B.95.2.e/d; patyna, piękny |
II+ EF+ |
500 zł 2 200 zł
429 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1595, Bydgoszcz; Iger B.95.9.b; patyna, piękny |
II+ EF+ |
400 zł 1 200 zł
430 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1595, Bydgoszcz; Iger B.95.9.b; patyna, piękny |
II+ EF+ |
300 zł 650 zł
431 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1596, Bydgoszcz; B.96.2.f; patyna, ładny |
300 zł 600 zł
432 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1596, Bydgoszcz; Iger B.96.2.j (R1); patyna, rzadka odmiana z napisem SIGIS |
400 zł 550 zł
433 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1598, Bydgoszcz; na rewersie Orzeł i Pogoń zamienione miejscami; Iger B.98.6.a (R8); patyna, spektakularny wielki błąd, ekstremalnie rzadka moneta |
III VF |
4 000 zł 14 000 zł
434 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1599, Bydgoszcz; herb Leart bez tarczy; Iger B.99.1 (R) - ale na awersie kryza dzieli napis przed REX; patyna |
250 zł 400 zł
435 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1599, Bydgoszcz; herb Lewart w tarczy; Iger B.99.2.c; patyna |
250 zł 850 zł
436 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1600, Bydgoszcz; Iger B.00.1.g; patyna |
250 zł 320 zł
437 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1594, Wschowa; Iger W.94.1.a; patyna |
II- EF- |
250 zł 650 zł
438 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1595, Wschowa; Iger W.95.6.a; patyna, ładny |
250 zł 460 zł
439 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1596, Wschowa; Iger W.96.2.c; patyna, bardzo ładny |
II+ EF+ |
300 zł 650 zł
440 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1597, Wschowa; Iger W.97.1.d; patyna |
200 zł 380 zł
441 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1597, Lublin; Iger L.97.3.b (R2); patyna |
II/II- EF/EF- |
600 zł 1 050 zł
442 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1597, Lublin; Iger L.97.4 (R3) - nienotowana odmiana napisu na rewersie GROS ARG / TRIP REGE / POLONI, oraz data 997; patyna, rzadki i piękny |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 650 zł
443 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1598, Lublin; Iger L.98.3.a (R4); patyna, rzadki |
III/III+ VF/VF+ |
750 zł 1 100 zł
444 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1598, Lublin; Iger L.98.4.h (R); patyna, piękny |
II+ EF+ |
400 zł 700 zł
445 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1598, Lublin; Iger L.98.4 (R) - popiersie jak odmiana h, ale inny układ napisu na awersie; patyna, pięknie zachowany |
II+ EF+ |
400 zł 1 200 zł
446 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1598, Lublin; Iger L.98.4 (R) - popiersie jak odmiana h, ale inny układ napisu na awersie; patyna |
250 zł 200 zł