Aukcja nr 62

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
1010 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1873 СПБ HI, Petersburg; Fr. 163, Bitkin 21; złoto, moneta w pudełku firmy PCGS z oceną MS62, malutkie uderzenie na obrzeżu, ale pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
5 000 zł
1011 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel pomnikowy 1859, Petersburg; wybity z okazji odsłonięcia pomnika Mikołaja I w Petersburgu; Bitkin 567; ładnie zachowany i rzadki, patyna
5 000 zł
5 000 zł
1012 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel 1867 СПБ HI, Petersburg; Bitkin 80, Adrianov 1867; bardzo ładnie zachowany i rzadki
4 000 zł
1013 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel 1868 СПБ HI, Petersburg; Bitkin 81, Adrianov 1868; mimo rysek bardzo ładnie zachowany i rzadki
4 000 zł
1014 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1859 СПБ ФБ, Petersburg; św. Jerzy bez płaszcza; Bitkin 132, Adrianov 1859б, moneta w pudełku firmy NGC z oceną MS63, piękny stan zachowania, rzadkie w t..
1 000 zł
850 zł