Aukcja nr 62

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
Jesteś w: A62  MONETY ZAGRANICZNE  FRANCJA
952 FRANCJA / Napoleon Bonaparte jako cesarz 1804-1814
20 franków AN12 (1804) A, Paryż; Gad. 1021, Fr. 487; złoto 6.42 g, pierwszy rocznik monet Napoleona jako cesarza (faktycznie bardzo krótko bito te monety, od maja do..
1 400 zł
3 200 zł
953 FRANCJA / Karol X 1824-1830
40 franków 1830 A, Paryż; Gad. 1105, Fr. 547; złoto 12.86 g, wybite minimalnie uszkodzonym stemplem rewersu, małe uderzenia na obrzeżu, ale przyzwoity stan zachowania
2 750 zł