Aukcja nr 62
USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
956 | NIDERLANDY / Geldria talar lewkowy 1646, Geldria; odmiana bez znaku menniczego przy dacie; Purmer Ge56, Delm. 825; srebro 27.28 g, ładny stan zachowania jak na ten typ monety, patyna |
300 zł 250 zł