Aukcja nr 62

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
762 Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Ferdynand II 1619-1637
24 krajcary 1623, mennica nieokreślona; moneta z pomylonym nominałem 42 zamiast 24; F.u.S. -, E.-M. I.98 (R6) - ten egzemplarz ilustrowany w katalogu; drobne wady men..
2 000 zł
763 Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold 1658-1705
talar 1695 CB, Brzeg; Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis wokoło; Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło; F.u.S. 733, Herinek 709; srebro 28.21 g, nieznaczne mennicze w..
2 500 zł
764 Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold 1658-1705
15 krajcarów 1683 MMW, Wrocław; F.u.S. 591, E.-M. - nie notuje tej odmiany napisowej; mennicze wygięcie z walca, bardzo ładny
II/II+
EF/EF+
600 zł
765 Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold 1658-1705
6 krajcarów 1665 FBL, Kłodzko; F.u.S. 438, E.-M. 346 (R4) - ten egzemplarz ilustrowany w katalogu; mennicze wygięcie z walca, wyśmienity stan zachowania, wielka rzad..
2 500 zł
3 000 zł
766 Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold 1658-1705
6 krajcarów 1673 SHS, Wrocław; wybite stemplami obróconymi o 180 stopni; F.u.S. 480, E.-M. 205 (R4) - ten egzemplarz ilustrowany w katalogu; mennicze wygięcie z walca..
2 000 zł
1 600 zł
767 Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold 1658-1705
6 krajcarow 1675 FIK, Opole; F.u.S. 649, E.-M. 349 (R3) - ten egzemplarz ilustrowany w katalogu; mennicze wygięcie z walca, wyśmienite
900 zł
2 200 zł
768 Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold 1658-1705
6 krajcarów 1675 SHS, Wrocław; F.u.S. 491, E.-M. 236 (R1); mennicze wygięcie z walca, wyśmienicie zachowane
750 zł
2 200 zł