Aukcja nr 61
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
996 | Saksonia / Jan Fryderyk I i Jerzy 1532-1539 talar (Guldengroschen) 1537, Annaberg; Dav. 9721, Keilitz 128, Schnee 72; srebro 29.02 g, delikatna patyna, przyzwoicie zachowany |
2 250 zł | |
997 | Saksonia / Jan Fryderyk i Maurycy 1541-1547 talar 1545, Annaberg; Dav. 9730, Keilitz 187, Schnee 108, Engelhardt 210; srebro 28.91 g, przyzwoity stan zachowania |
2 500 zł | |
998 | Saksonia / August 1553-1586 talar 1566, Schneeberg; Dav. 9793, Keilitz/Kahnt 51, Schnee 707; srebro 28.50 g, rzadki |
3 500 zł | |
999 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 talar 1773 EDC, Drezno; Dav. 2690, Buck 139.e; srebro 27.95 g, piękny egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
1 200 zł 960 zł
1000 | Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806 talar 1789 IEC, Drezno; Dav. 2695, Buck 161.c, Merseburger 1955; srebro 27.90 g, piękny egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
1 200 zł | |
1001 | Saksonia / Jan 1854-1873 talar zwycięstwa (Siegestaler) 1871 B, Drezno; Dav. 898, AKS 159, J. 132, Kahnt 473, Thun 351; piękny egzemplarz z ładną patyną |
I- UNC- |
750 zł 650 zł