Aukcja nr 61

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
977 Brunszwik-Wolfenbüttel / Henryk Juliusz 1589-1613
talar 1610, Zellerfeld; Dav. 6285, Welter 645B; srebro 29.07 g, małe zacięcie na rancie, ale przyzwoity stan zachowania
III+/II-
VF+/EF-
1 750 zł
978 Brunszwik-Wolfenbüttel / Henryk II Młodszy 1514-1568
talar 1568, Goslar; z tytulaturą cesarza Maksymiliana II; Dav. 9052, Welter 396; srebro 28.46 g, nierówna patyna
III/III+
VF/VF+
4 000 zł
979 Brunszwik-Wolfenbüttel / Henryk Juliusz 1589-1613
talar (Wespentaler lub Mückentaler) 1599, Osterode; Aw: 12 tarcz herbowych, P P C HENRICUS JULIUS D G P EP HA D B ET L; Rw: Lew siedzący w lewo (symbolizujący księcia..
II-/III+
EF-/VF+
3 000 zł
980 Brunszwik-Wolfenbüttel / August Młodszy 1635-1666
talar pośmiertny 1666, Zellerfeld; Dav. 6376, Welter 824; srebro 28.68 g, patyna
3 000 zł
2 400 zł