Aukcja nr 59

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
520 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1932, Anglia - bez znaku mennicy, Głowa kobiety, Parchimowicz 120b, piękne
I/I-
UNC/UNC-
200 zł
700 zł
521 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej (Jan III Sobieski), Parchimowicz 121, subtelna patyna, pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
750 zł
1 000 zł
522 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej (Jan III Sobieski), Parchimowicz 121, piękne
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
900 zł
523 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.e, rzadszy rocznik, pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
400 zł
850 zł
524 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1925, Warszawa, Konstytucja”, odmiana z 81 perełkami, srebro 25.04 g, Parchimowicz 113.b, nakład 1000 sztuk, ładnie zachowane
12 500 zł
12 000 zł
525 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike”, Parchimowicz 114.a, na awersie różnobarwna patyna, bardzo ładne
800 zł
1 800 zł
526 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike”, Parchimowicz 114.a, moneta w pudełku NGC z notą AU58, bardzo ładne
600 zł
1 500 zł
527 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Nike”, Parchimowicz 114.c, na awersie uszkodzenie mechaniczne, ale rzadki rocznik
2 000 zł
2 000 zł
528 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, 100 - lecie Powstania Listopadowego - sztandar”, Parchimowicz 115.a, ładna, subtelna, tęczowa, patyna, wyśmienicie zachowane
1 500 zł
4 600 zł
529 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, 100. rocznica Powstania Listopadowego - sztandar”, wybite głębokim stemplem, Parchimowicz 115.b, rzadkie
II-/III+
EF-/VF+
6 000 zł
6 500 zł
530 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932 bez znaku menniczego, Anglia, Głowa kobiety, Parchimowicz 116.b, moneta w pudełku NGC z notą AU58, bardzo ładne
100 zł
310 zł
531 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - orzeł strzelecki”, Parchimowicz 117, subtelna patyna, rzadszy typ monety, wyśmienicie zachowane
500 zł
1 400 zł
532 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118a, wyśmienite
250 zł
925 zł
533 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118b, pięknie zachowane
200 zł
650 zł
534 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.c, wyśmienite
200 zł
650 zł
535 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Birmingham, Kobieta z kłosami, odmiana z literą H po dacie, Parchimowicz 109.b, nierówna patyna, bardzo ładne
I-/II+
UNC-/EF+
3 500 zł
4 000 zł
536 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Filadelfia, Kobieta z kłosami, odwrotka”, Parchimowicz 109.c, patyna, bardzo ładnie zachowane
500 zł
800 zł
537 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, kropka po dacie, Parchimowicz 109.d, moneta w pudełku PCGS z notą MS62, piękne
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
950 zł
538 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Kobieta z kłosami, róg i pochodnia”, Parchimowicz 107.a wyśmiencie zachowane
750 zł
1 500 zł
539 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 groszy 1923, Warszawa, Parchimowicz 103.a, moneta w pudełku NGC z notą MS63, piękne
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
400 zł