Aukcja nr 59
USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
519 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 120.a, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 400 zł
520 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Anglia - bez znaku mennicy, Głowa kobiety, Parchimowicz 120b, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
200 zł 700 zł
521 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej (Jan III Sobieski), Parchimowicz 121, subtelna patyna, pięknie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
750 zł 1 000 zł
522 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej (Jan III Sobieski), Parchimowicz 121, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 900 zł
523 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.e, rzadszy rocznik, pięknie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
400 zł 850 zł
524 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1925, Warszawa, Konstytucja”, odmiana z 81 perełkami, srebro 25.04 g, Parchimowicz 113.b, nakład 1000 sztuk, ładnie zachowane |
12 500 zł 12 000 zł
525 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike”, Parchimowicz 114.a, na awersie różnobarwna patyna, bardzo ładne |
II+ EF+ |
800 zł 1 800 zł
526 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike”, Parchimowicz 114.a, moneta w pudełku NGC z notą AU58, bardzo ładne |
II+ EF+ |
600 zł 1 500 zł
527 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Nike”, Parchimowicz 114.c, na awersie uszkodzenie mechaniczne, ale rzadki rocznik |
2 000 zł 2 000 zł
528 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, 100 - lecie Powstania Listopadowego - sztandar”, Parchimowicz 115.a, ładna, subtelna, tęczowa, patyna, wyśmienicie zachowane |
I UNC |
1 500 zł 4 600 zł
529 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, 100. rocznica Powstania Listopadowego - sztandar”, wybite głębokim stemplem, Parchimowicz 115.b, rzadkie |
II-/III+ EF-/VF+ |
6 000 zł 6 500 zł
530 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932 bez znaku menniczego, Anglia, Głowa kobiety, Parchimowicz 116.b, moneta w pudełku NGC z notą AU58, bardzo ładne |
II+ EF+ |
100 zł 310 zł
531 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - orzeł strzelecki”, Parchimowicz 117, subtelna patyna, rzadszy typ monety, wyśmienicie zachowane |
I UNC |
500 zł 1 400 zł
532 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118a, wyśmienite |
I UNC |
250 zł 925 zł
533 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118b, pięknie zachowane |
I UNC |
200 zł 650 zł
534 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.c, wyśmienite |
I UNC |
200 zł 650 zł
535 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Birmingham, Kobieta z kłosami, odmiana z literą H po dacie, Parchimowicz 109.b, nierówna patyna, bardzo ładne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
3 500 zł 4 000 zł
536 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Filadelfia, Kobieta z kłosami, odwrotka”, Parchimowicz 109.c, patyna, bardzo ładnie zachowane |
II+ EF+ |
500 zł 800 zł
537 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, kropka po dacie, Parchimowicz 109.d, moneta w pudełku PCGS z notą MS62, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
600 zł 950 zł
538 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Kobieta z kłosami, róg i pochodnia”, Parchimowicz 107.a wyśmiencie zachowane |
I UNC |
750 zł 1 500 zł