Aukcja nr 57
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w:
A57
541 | monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, Plage 125, miejscowe niedobicia, ale ładna patyna i dużo lustra menniczego |
2 500 zł | |
542 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1819, Warszawa, złoto 9.80 g, Plage 4, Bitkin 807 (R), rzadsza odmiana z wysokim obrzeżem, patyna |
20 000 zł 22 000 zł
543 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1819, Warszawa, złoto 4.90 g, Plage 14, Bitkin 814 (R), minimalny defekt na obrzeżu, ale piękne, patyna |
II+ EF+ |
10 000 zł 12 000 zł
544 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 (R), minimalna wada blachy na rewersie, ale bardzo ładnie zachowane z delikatną patyną |
15 000 zł 15 000 zł
545 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, drobne ryski, ale dość ładnie zachowane |
II- EF- |
1 000 zł 1 900 zł
546 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1821, Warszawa, Plage 54, Bitkin 837, drobne defekty na obrzeżu, moneta wybita nieznacznie uszkodzonym stemplem |
III VF |
400 zł 540 zł
547 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995 |
III VF |
400 zł 460 zł
548 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, pięknie zachowana z ładną starą patyną |
I- UNC- |
1 250 zł 1 700 zł
549 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, mennicze wady blachy, złotawa patyna |
II- EF- |
600 zł 900 zł
550 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1819, Warszawa, Plage 64, Bitkin 843, mały defekt krążka na awersie, ale pięknie zachowane |
I UNC |
1 000 zł 1 900 zł
551 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999 |
II- EF- |
600 zł 1 100 zł
552 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1839, Warszawa, Plage 103, Bitkin 1181 (R), rzadkie |
II+ EF+ |
250 zł 380 zł
553 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz polski 1819, Warszawa, Plage 206, Berezowski 8,- zł, Bitkin H 889 (R2), w pudełku firmy NGC z oceną MS 63 BN, nowe bicie warszawskie, piękny i rzadki, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
2 500 zł 4 000 zł
554 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz polski 1819, Warszawa, Plage 205, Berezowski 4,- zł, Bitkin 888 (R), rzadki, patyna |
III VF |
200 zł 900 zł
555 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz polski 1821, Warszawa, Plage 208, Berezowski 4,- zł, Bitkin H 893 (R2), w pudełku firmy NGC z oceną MS 63 BN, nowe bicie warszawskie, piękny i rzadki, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
2 500 zł 2 800 zł
556 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz polski 1822, Warszawa, Plage 209, Berezowski 20,- zł, Bitkin 896, bardzo rzadki, patyna |
III VF |
500 zł 1 200 zł
557 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz polski 1838, Warszawa, Plage 251, Berezowski 4,- zł, Bitkin H 1223 (R2),w pudełku firmy NGC z oceną MS 63 BN, nowe bicie warszawskie, piękny i rzadki, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
2 500 zł 4 000 zł
558 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz polski 1838, Warszawa, odmiana św. Jerzy bez płaszcza, Plage 250, Bitkin 1222, ładny egzemplarz, patyna |
250 zł 440 zł
559 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz polski 1839, Warszawa, Plage 254, Berezowski 4,- zł, Bitkin H 1226 (R2),w pudełku firmy NGC z oceną MS 63 BN, nowe bicie warszawskie, piękny i rzadki, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
2 500 zł 2 200 zł
560 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, kropka za pochodnią, złoto 3.47 g, Plage 271, drobne rysy w tle, rzadki |
6 000 zł |