Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
1057 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 rubli 1910 ЭБ, Petersburg, złoto 8.59 g, Bitkin 15 (R), Kazakov 376, rzadki rocznik, bardzo ładnie zachowane
5 000 zł
4 800 zł
1058 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 rubli 1910 ЭБ, Petersburg, złoto 8.60 g, Bitkin 15 (R), Kazakov 376, rzadki rocznik
5 000 zł
4 800 zł
1059 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1909 ЭБ, Petersburg, złoto 4.29 g, Bitkin 34 (R), Kazakov 360, drobne uszkodzenie na szyi, ale pięknie zachowane i rzadkie
I/I-
UNC/UNC-
2 000 zł
2 400 zł
1060 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel koronacyjny 1896 АГ, Bitkin 322, Kazakov 53, Adrianov (22.000 rubli), ładna patyna, pięknie zachowany
1 500 zł
3 000 zł
1061 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1912 ЭБ, Petersburg, Bitkin 66, Kazakov 416, Adrianov (5.000 rubli), patyna, pięknie zachowany
400 zł
1 300 zł
1062 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1896, Paryż, litera Г oddalona od daty, Bitkin 202, Kazakov 44, Adrianov (3.000 rubli), uszkodzenie na rancie, ale piękne
400 zł
550 zł