Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
1015 NIEMCY / Brandenburgia - Prusy
Fryderyk Wilhelm 1640-1688, dwudukat 1641 LM, Berlin, złoto 6.91 g, Fr. 2196, v. Schr. 4, gięty, ale pięknie zachowany, bardzo rzadki
15 000 zł
24 000 zł
1016 NIEMCY / Brandenburgia - Prusy
Fryderyk Wilhelm 1640-1688, 1/3 talara 1667, Krosno, v. Schr. 530, usunięty napis 1/3, rzadkie, patyna
1 000 zł
1017 NIEMCY / Brandenburgia - Prusy
Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort 1657 NB, Królewiec, Neumann 11.113, v. Schr. 1589, w pudełku firmy PCGS z oceną MS 62, wybite świeżym stemplem, piękny stan zachowania..
I-/II+
UNC-/EF+
6 000 zł
1018 NIEMCY / Brandenburgia - Prusy
Fryderyk III 1688-1701, gulden 1689 LCS, Berlin, v. Schr. 53/51, wygięcie z walca, bardzo ładny, bez błędów walcowania (typowych dla tych monet) dość rzadki
1 500 zł
1 200 zł
1019 NIEMCY / Brandenburgia - Prusy
Fryderyk III 1688-1701, ort 1700 CG, Królewiec, v. Schr. 760, znana tylko 1 odmiana (3 stemple), bardzo rzadki rocznik, wybite nieco uszkodzonym stemplem
II-/III+
EF-/VF+
1 250 zł
1 000 zł